• 23.03.2020

Чорногорія - популярна країна серед українських туристів. Будва - популярний курорт Чорногорії. Зазвичай, туристи прилітають в Тіват і відпочивають в районі Будванської рів"єри. Тут мінімальний мовний бар"єр, різноманіття пляжів, пологі заходи в море та близкіть аеропорту. Але сьогодні мова піде про зовсім іншу Чорногорію - про Херцег-Нові, що розташований на березі Боко-Короської затоки, та його околиці.

В Херцег-Нові часто приїжджають на одноденну екскурсію. Це місто тисяч сходів гордо височіє на крутих пагорбах та тоне в зелені неймовірних смарагдових відтінків. Але що, якщо зупинитися тут на довше?

Особливістю цього регіону є галькові або плитні пляжі, тому для відпочинку з маленькими дітьми він не дуже підходить. Але якщо ви добре плаваєте і не боїтеся довшої дороги від аеропорту, то це місце саме для вас. А якщо Вам пощастить відпочивати в районі між Ігало та  Херцег-Нові, то запевняємо, Чорногорія запам’ятається вам не як звичайний доступний масовий курорт, а як затишний куточок з кришталевим морем, романтичною набережною і, як не дивно, дуже смачним фаст-фудом. Сюди частіше приїжджають європейці, звідси зручно поїхати в Хорватію або Боснію та Герцеговину.  Також в безпосередній близькості знаходиться перлина Чорногорії – Блакитна печера та пляж Žanjice, який колись був приватним пляжем колишнього президента Югославії Йосифа Броз Тіто. Вода тут настільки прозора, що дно однаково видно як на глибині кількох десятків сантиметрів, так і на глибині кількох метрів.

Щоб ми рекомендували:
1) Поселитися в районі Ігало. Так ви будете жити в безпосередній близькості до центру нічного життя, але разом з тим місце буде більш тихим і спокійним 2) Прогулятися по набережній від Ігало до Херцег-Нові. Це найдовша набережна країни. Раніше тут проходила залізниця, а тепер це прекрасне місце для розмірених прогулянок з неймовірними краєвидами.
3) Дослідити старе місто Херцег-Нові.
4) Повечеряти в Taverna Pronto Presto (Ігало) та Tri Lipe (Херцег-Нові)
5) Поїхати в одноденну подорож навколо Боко-Которської затоки аж до Котора 6) Провести день на пляжі Žanjice з відвідуванням Блакитної печери. А по дорозі сісти на ніс катера і звісити ноги за борт (обов’язково міцно тримайтеся).
7) Поїхати на одноденну екскурсію в Требіньє (Боснія та Герцеговина). Повірте, будете здивовані.
8) Покататися на паромі через Боко-Которську затоку на відрізку Лепетане – Каменярі.
9) Випити місцевого вина і скуштувати пршут, сидячи на плитах біля моря ввечері.
10) Проїхатися в місцевому автобусі з незвичайним автоматом для видачі квитків у кондуктора.

Сподіваємося, що ви так само полюбите цей регіон Чорногорії, як і ми. Але не забувайте, що в кожній подорожі ви маєте знайти щось своє і тоді ваша відпустка буде незабутньою ♥

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *